Studio Pielęgnacji Psów i Kotów

Zapraszamy

pn.-pt.: 10:00-18:00

sb.: 9:00-11:00

Regulamin

PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM.

 1. Wizyty umawiamy telefonicznie lub osobiście, na określony termin i godzinę. W przypadku spóźnienia się lub rezygnacji z wizyty prosimy o poinformowanie telefonicznie lub smsem.
 2. Usługi groomerskie wykonuje się na czystych i wyczesanych psach. Klient może przygotować psa we własnym zakresie lub zamówić komplet usług w salonie groomerskim.
 3. Bezposrednio przed wizyta w gabinecie prosimy nie karmic podopiecznych oraz zabrac czworonoga na dlugi spacer, zeby mógl zalatwic swoje potrzeby.
 4. Kazdy pies powinien posiadac ksiazeczke zdrowia z aktualnym swiadectwem szczepienia.
 5. Ewentualne zwalczanie insektów jest obowiazkowe i wykonywane jest na koszt wlasciciela psa bez wczesniejszego uzgodnienia.
 6. W salonie sa uzywane profesjonalne kosmetyki dla zwierzat posiadajace atest.
 7. Stanowisko pracy i narzedzia sa kazdorazowo poddawane dezynfekcji i sterylizacji.
 8. Dla ulatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej uslugi psy powinny być strzyzone bez obecnosci wlasciciela. Pod nieobecnosc wlasciciela pies jest spokojniejszy i wspólpracuje z innym opiekunem.
 9. Wykonujacy usluge nie ponosi odpowiedzialnosci za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego wlasciciel zatail istnienie choroby np. zaziebienia, padaczki lub niezrównowazenia psychicznego. Psy stare, chore, bojazliwe oraz niezrównowazone psychicznie strzyżone są wyłącznie na zadanie wlasciciela i na jego odpowiedzialnosc. Dotyczy to równiez strzyzenia na krótko w okresie mrozów.
 10. Wlascicieli psów agresywnych prosimy o informowanie groomera o mozliwosci ugryzienia i zabezpieczenie psa kagancem.
 11. Zastrzegamy sobie mozliwosc odmówienia wizyty z uwagi na chorobe lub agresje psa.
 12. Jezeli jest to pierwsza wizyta psa w salonie prosimy o tym uprzedzic umawiajac wizyte w celu rezerwacji wiekszej ilosci czasu dla Panstwa pupila.
 13. Pies zostaje wydany wylacznie osobie która go dostarczyla do salonu lub przez nia wskazanej.
 14. Pozostawiajac psa pod nasza opieka klient akceptuje wszystkie warunki regulaminu!

ppp